Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Súhlasím s používaním cookies. súhlasím

ÚVOD PRÁCA V ZAHRANIČÍ PRÁCA V HOTELOCH
PRÁCA V HOTELOCH

Láka Vás viac pevnina?Fotolia 75832378 XS

Naša agentúra sa taktiež zaoberá sprostredkovaním práce do hotelov v Európe, prevažne v nemecky hovoriacich krajinách, Rakúsko a Nemecko. Prácu ponúkame väčšinou v 3* - 5* hoteloch, penziónoch, horských chatách a reštauračných zariadeniach.

 

Stačí sa iba prihlásiť a so všetkým ostatným Vám pomôžeme!

 


Fotolia 88894598 XS

Pracovné zmluvy

Pracovné zmluvy sú sezónne alebo celoročné a uzatvárajú sa priamo so zahraničným zamestnávateľom. Zmluvné podmienky teda záležia od krajiny zamestnania. Zákonne odvody (zdravotné a sociálne poistenie) sú hradené zamestnávateľom v danej krajine.

 

Pracovný čas

V prípade sezónnych zmlúv sa pracuje 6 dní do týždňa 8 – 10 hodín denne. Zimná sezóna trvá cca od decembra do apríla a letná sezóna od mája do októbra. V prípade celoročných zmlúv sa pracuje 5 dní do týždňa 8 hodín denne.

 

Ubytovanie a strava

Ubytovanie a strava sú väčšinou poskytované zamestnávateľom zdarma, v niektorých prípadoch za minimálny poplatok. Býva sa väčšinou v zamestnaneckých domoch alebo priamo v hoteli. Tieto informácie sa vždy upresňujú pri konkrétnej ponuke.

 

Fotolia 49900771 XS

Najčastejšie obsadzované pozície:

  • Kuchári

  • Pomocníci v kuchyni, umývači riadu

  • Čašníci s inkasom/bez inkasa

  • Chyžné

  • Maséri

  • Recepcia

 

 

S priateľom pracujeme v Rakúsku už 3 sezónu a agentúre backup jobs agency sme za túto príležitosť veľmi vďačný. Oceňujeme veľmi milý prístup a bezproblémovú komunikáciu. V hoteli sa nám páči od začiatku a aj keď to samozrejme nie je vždy ľahké, stále sa radi vraciame.

Jana a Martin

 

Reklamný prúžokPrevádzkované na Joomla!. Designed by: css joomla templates ThemZa  Valid XHTML and CSS.